Loading…

Serwis Skuterów Śnieżnych

Naprawa i Serwis Skuterów Śnieżnych - Mobilny Mechanik do sprzętów zimowych Warszawa
Kontakt

Naprawa skutera na lodowcuOdpalanie już zabytkowego skutera po naprawie na lodowcu. Nie proste zadanie, które wymaga trochę zachodu. Rurkę ciągnie Prezes. Naprawę przeprowadzał Dzidziuś. Prowiant zapewniał Andrzej. A wszystkiemu przyglądała się Ela.

Youtube Serwis Skuterów Śnieżnych, Jeśli szukasz autoryzowanego punktu serwisowego do pojazdów zimowych, takich jak skutery specjalne, skutery śnieżne czy can am to dobrze trafiłeś. Skutery śnieżne – serwis. skutery śnieżne w Warszawie. Skuter śnieżny to zimowy pojazd, który został przystosowany do bezpiecznej jazdy po śniegu oraz lodzie. Warszawa Serwis Skuterów Śnieżnych – Dzwoń i umów mechanika z dojazdem w Warszawie.

2 thoughts on “Naprawa skutera na lodowcu

  1. witam mam taki problem z moim skuterkiem mianowicie jest to aprilia amico z 1992 roku jechałem sobie spokojnie aż to nagle po 30 minutach(około) skuter wydał dziwny dzwięk i stracił moc po czym nie chciał odpalić dotknołem silnika był gorący ale myślę że nie w tym problem powiesz mi co może mu dolegać?? dodam że do przekładni zamiast oleju przekładniowego dolałem oleju silnikowego (pomyliłem oleje) czy to też może być przyczyną 

Dodaj komentarz

Zadzwoń!