Loading…

Serwis Skuterów Śnieżnych

Naprawa i Serwis Skuterów Śnieżnych - Mobilny Mechanik do sprzętów zimowych Warszawa
Kontakt

Polowanie na skutery 2012Quady i skutery w lesie to dobra zabawa dla garstki ludzi i wielka szkoda dla reszty. Straż leśna w towarzystwie policji wyłapuje pseudo turystów, tym razem do akcji zaproszono kamerę telewizji regionalnej.

Youtube Serwis Skuterów Śnieżnych, Jeśli szukasz autoryzowanego punktu serwisowego do pojazdów zimowych, takich jak skutery specjalne, skutery śnieżne czy can am to dobrze trafiłeś. Skutery śnieżne – serwis. skutery śnieżne w Warszawie. Skuter śnieżny to zimowy pojazd, który został przystosowany do bezpiecznej jazdy po śniegu oraz lodzie. Warszawa Serwis Skuterów Śnieżnych – Dzwoń i umów mechanika z dojazdem w Warszawie.

Naprawy i przeglądy skuterów śnieżnych 4T oraz 2T (Yamaha , Arctic Cat , Ski Doo). Wykonujemy naprawy bieżące oraz powypadkowe.

22 thoughts on “Polowanie na skutery 2012

 1. Albo sytuacja z lasów w mojej okolicy motorem nie mizna wjechać bo robią łapanki jak na przestępców którzy zabijają innych ludzi ale ścieżki rowerowe porobili na całej gminie gdzie żeby zrobić ścieżkę to najpierw musiał Wjechać traktor wykarczować las i nawieźli jakiejś mączki i porobili szlaki to tam niszcząc lasy rowerzyści mogą jeździć ale moto nie ?

 2. No i na co te hitlerowskie łapanki ? … śmiech na sali ,chłopaki jeżdżą sobie jak wolni ludzie po lasach łąkach jak sama nazwa świadczy ,,skuter śnieżny,, jeżdżą tylko po śniegu nic nie niszczą a to chore gadanie ze jakieś drzewka niszczą to masakra więcej drzew wiatr zniszczy i co ktoś wiatr gania i mandaty wlepia ? gdzie jest to nasze wolne państwo jeżeli obywatel nic nie może robić
  Na pustym parkingu nauczyć się jeździć w kontrolowanym poślizgu nie można
  Po lesie motorem czy skuterem jeździć nie można to co w tym chorym państwie można oprócz płacenia podatków

 3. Co im to da że dadzą im mandat i dalej bedą jeździć…a w zime co mają niszczyć śnieg? My leśniczych omijamy jak jeździmy bądź uciekamy bo nie warto sie pakować w problemy…

 4. Może lasy Państwowe powinny pokazać społeczeństwu z jakim rozmachem prowadzą wyrąb drewna, i skąd mają fundusze na obsadzanie nowego lasu. Za wyrąbany las w który wsadzają "rzekomo" nowy to tylko kropla w morzu jaki zyskują z wyrębu.. A Ty podatniku płać i płacz. "Lasy tylko dla leśników" – ot, to!!

 5. Strasznie dużo łapek w dół, ludzie zrozumcie że jeżdzenie quadami i skuterami po lasach niszczy te tereny, tak jak powiedział facet ze straży leśnej, są sadzone drzewa jeżeli zostaną zniszczone to te lasy obumrą bo nie da im się szansy i przestrzeni do rozrostu, drzewa to nie beton, drzewostan sie starzeje, obumiera, dochodzą różne szkodniki, jak wszystko w przyrodzie. Jak przeoracie lasy to nic nie będzie, strasznie krótkowzroczne i samolubne podejście. Nie dość ze dochodzi kłusownictwo, nielegalny wyręb drzewa to jeszcze quady. Las to dom zwierząt i ekosystem, nie miejsce dla motorowych sportów.

 6. Ja bym generalnie zakazał sprowadzania, rejestrowania oraz jeżdżenia wszystkim co przekracza prędkość powyżej 5 km/h i nakazał wszystkim używania rolek. przynajmniej
  przy kolizja na drogach będzie bezpieczniej

 7. bez sensu ! co za problem oni mają że ktoś przejedzie po drodze quadem rekreacyjnie ? i co ma spłoszyć zwierzęta ? gówno może spłoszyć a jak robią wycinke w lesie wyją tymi piłami cały dzień drzewa lecą jeden po drugim wjeżdżają ciągnikami do lasu robią koleiny potem zwierzęta przechodząc toną wtym bagnie zostawiają ogniska rozpalone to to jest normalne ? nie!

 8. Łapać to wy możecie muchy w kiblu… Idioci… Crossowcy i ogólnie ludzie którzy jeżdżą na jednośladach mają zazwyczaj 100 razy więcej kultury od kogokolwiek….

Dodaj komentarz

Zadzwoń!