Loading…

Serwis Skuterów Śnieżnych

Naprawa i Serwis Skuterów Śnieżnych - Mobilny Mechanik do sprzętów zimowych Warszawa
Kontakt

Przygotowanie i Konserwacja Skutera Wodnego na Zimę – Jak Przygotować Skuter Wodny Do Zimy?W dzisiejszym odcinku opowiadamy, o tym w jaki sposób przygotować skuter wodny do zimy oraz jak go zakonserwować. Dzięki poprawnemu przygotowaniu skutera wodnego do zimy mamy pewność, że żaden z elementów nie ulegnie uszkodzeniu oraz, że wraz z pierwszymi wiosennymi promykami słońca, będziemy mogli wrócić na wodę bez niepotrzebnych komplikacji.

Motul Stabilizer https://sklepmoto46.pl/MOTUL-STABILIZER-MU106421

Yamalube Silicon Spray: https://sklepmoto46.pl/suzuki-yamalube-silicon-spray-ymd65049a041?keyword=YAMALUBE%20SIL&fbclid=IwAR25zMW83w9Z7Y32d7cHIl7zi0P-QhbyT_0tRWee5vN7ml4s86OL2vJyD7k

Szukasz oryginalnych części do swojego motocykla? https://youtu.be/L70HHW2zagE

Sklep z oryginalnymi częściami do motocykli: www.sklepmoto46.pl

Nasze najpopularniejsze filmy: https://www.youtube.com/channel/UCizP…

Testy drogowe motocykli: https://www.youtube.com/playlist?list…

Po więcej filmów zapraszamy na: http://www.youtube.com/c/MotoTalks

#MotoTalks

Youtube Serwis Skuterów Śnieżnych, Jeśli szukasz autoryzowanego punktu serwisowego do pojazdów zimowych, takich jak skutery specjalne, skutery śnieżne czy can am to dobrze trafiłeś. Skutery śnieżne – serwis. skutery śnieżne w Warszawie. Skuter śnieżny to zimowy pojazd, który został przystosowany do bezpiecznej jazdy po śniegu oraz lodzie. Warszawa Serwis Skuterów Śnieżnych – Dzwoń i umów mechanika z dojazdem w Warszawie.

Naprawy i przeglądy skuterów śnieżnych 4T oraz 2T (Yamaha , Arctic Cat , Ski Doo). Wykonujemy naprawy bieżące oraz powypadkowe.

2 thoughts on “Przygotowanie i Konserwacja Skutera Wodnego na Zimę – Jak Przygotować Skuter Wodny Do Zimy?

  1. Pszepraszam mam pytanie jakiego crossa by pan mi polecił po chcę sobie kupić nowego po jusz jestem za duży na mojego crossa mam 12 pomugł by pan mi chce crossa coś w wersji enduro mam doświadczenie do jazdy i nawet umiem jeździć na 1 kole

Dodaj komentarz

Zadzwoń!